Fatma Nazlı Tuna

Fatma Nazlı Tuna

Tunalar Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı

1989 yılında Trabzon'da doğan Fatma Nazlı Tuna, ilkokulu İskender Paşa İlköğretim okulu, ortaokul öğrenimini Trabzon'da bulunan Ata Koleji'nde tamamlamıştır.

Lise öğrenimini İstanbul MEF Lisesi'nde tamamladıktan sonra ABD Southern New Hampshire Üniversitesi'nde İşletme Bölümü'nü bitirmiştir. Üniversite staj döneminde Ford Otosan Pazarlama Bölümü'nde çalıştıktan sonra reklam ve pazarlama alanında ilerleme kararı almıştır. Mezun olduktan sonra bir sene Pazarlama ve İletişim Uzmanı olarak görev almıştır.

2013 yılında Trabzon'da Ford Bayiliği reklam pazarlama süreçlerinin yanı sıra yeni kurulan araç kiralama markası Rent Go'nun pazarlama biriminde görev almıştır. 5 yıl süren otomotiv sektörü deneyiminin akabinde 2018 yılında DoubleTree by Hilton Trabzon’da Pazarlama Müdürü olarak göreve başlamıştır. 2020 yılından itibaren de Genel Müdür Yardımcısı olarak DoubleTree by Hilton Trabzon’da yönetim kurulunda görev almaktadır.

Nazlı Tuna, hobi olarak resim yapmaktan ve seramik objeler üretmekten keyif almaktadır. Bunun yanı sıra doğal taşlar kullanarak tasarladığı Nazlimu Design aksesuar markasını hayata geçirmiştir.