Bağış Yap

Bildiğiniz üzere, Tunalar Topluluğu olarak 30 yıldan fazla süredir sağladığımız karşılıksız eğitim burslarıyla nice gencimizin gelişim serüvenine eşlik ettik; ülkemiz için gösterdikleri gayretlerle gurur duyduk. Kısıtlı ekonomik şartlara sahip öğrencilerin önce kendilerine, sonra milletimize ve ülkemize değer katmaları için olanaklarımız ölçüsünde her yıl daha fazla öğrencimize ulaşmayı kurumsal bir politika haline getirdik.

Eğitim mücadelesinde ülkelerin kurumsal organları kadar, ekonomik ve kültürel değer üretme gücüne, becerisine sahip şirketlerin, sivil toplum kuruluşlarının ve bireylerin de üzerine düşen sorumluluklar olduğuna inanıyoruz. Belirttiğimiz sorumluluklar çerçevesinde sizi de olanaklarınız doğrultusunda en az bir öğrenciye karşılıksız burs vermeye davet ediyoruz.

Bu davranışın size ne kadar mutluluk vereceğini ve değerli olduğunu yıllar içerisinde görecek ve hazzını yaşayacaksınız. 

Bu vesile ile vakfımıza yapacağınız bağışlar için hesap bilgilerimiz aşağıda sizinle paylaşılmıştır. 

Tüm yaşamınız ve iş hayatınız boyunca başarı, mutluluk ve sağlık diliyor, eğitim alanında toplumsal yardımlaşmaya yapacağınız katkılardan ötürü şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.
BANKA
IBAN NUMARASI
VakıfBank
TR40 0001 5001 5800 7313 3235 34
İş Bankası
TR95 0006 4000 0017 5750 0191 01