Bir Yıl İçinde Başardıklarımız...

Yakacak Yardımı

İhtiyaç sahibi ailelerimizin ısınma ihtiyaçlarının karşılanması için destek olduk. Bundan sonraki süreçte de destek olmaya devam edeceğiz.

Minik Ayaklar Üşümesin

Vakfımız ilkokul çağındaki  öğrencilerimize ayakkabı dağıtımı yapmıştır.

Eğitimin Her Alanında Var Olduk

Eğitim kurumlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması konusunda daima yanlarında olduk. Tarafımıza ulaşan yardım talepleri titizlikle değerlendirilip karşılanması konusunda azami gayret gösterilmektedir.

Öğrencilerimize Kırtasiye Desteği

Her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencimize kırtasiye desteğinde bulunduk.

Eğitim için Her Yerde

Vakfımız eğitim alanında Türkiye’nin her yerine ulaşmaya ve  gelen yardım taleplerini karşılamaya azami ölçüde gayret etmektedir. Bu itibarla Van’da bir okulumuzdan gelen konferans salonu yapımı talebi için destek olduk.

Eğitim Nerde Varsa Biz Oradayız

Özel eğitim alan öğrencilerimizinde eğitim almaları için yanlarında olduk. Onlar için özel bir sınıf yaptık. Eğitim materyallerindeki eksikleri tamamladık.

İhtiyaç Nerde Varsa Orada Olmaya Gayret Ettik

Özellikle Trabzon merkez mahallelerdeki ihtiyaç sahibi 1000 aileye gıda desteği vererek ailelerin bütçelerine katkıda bulunmaya çalıştık.

Diğer Hizmetlerimiz

Kamu yararına çalışan birçok vakfımıza yardımda bulunduk. Bunlardan Türkiye Diyanet Vakfı’mızın Trabzon'da açtığı kız öğrenci yurdumuzun  Atatürk Köşesi ve 35 odanın ihtiyacı olan mini buzdolapları vakfımız tarafından  bağışlanmıştır.

haber hakkında
YAYINLANMA TARİHİ

13

.

03

.

2023

Preacher:
KAYNAKLAR

Tunalar Topluluğu olarak 11'incisini düzenlediğimiz Geleneksel Resim Yarışmamızın ödül törenini gerçekleştirdik. Yarışmamızda bizlere eğlenceli anlar yaşatan, geniş hayal dünyalarıyla ışık saçan ve yetenekleriyle herkese ilham olan tüm katılımcı çocuklarımıza teşekkür ederiz.

Erol Tuna Vakfı olarak Ömer Burak Terzi Özel Eğitim Anaokulu 'nun ihtiyaç duyduğu eğitim materyalleri okulumuza hediye edilmiştir. Özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların topluma kazandırılması için bir destek de Erol Tuna Vakfın’dan.

Erol Tuna Vakfı ilköğretim çağındaki öğrencilerimize kırtasiye desteğinde bulunarak öğrencilerimizin eğitimlerine destek vermeye devam ediyor.

Büyük mücadelelerle kurulan bu vatan iyi olmayı, ileride olmayı hak ediyor. Dünyayla bütünleşik, değerleriyle barışık, yoluyla aydınlık bir toplum yapısı ileride yer almanın asli unsurlarını oluşturuyor. Erol Tuna Vakfı, bu asli unsurlara kendi olanakları çerçevesinde katkı sağlamak, toplumsal bilinç düzeyinin artırılmasında rol almak üzere 2021 yılında faaliyetlerine başladı...

Kızılay'ın "81 İl 81 Anaokulu Projesi" çerçevesinde Tunalar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tuna'nın merhum annesinin adına inşa edilen Fatma Tuna Anaokulu, Sn. Binalı Yıldırım, eşi Sn. Semiha Yıldırım, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Erol Tuna'nın katıldığı törenle açılarak , 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında faaliyete geçmiştir.